Rejony pracowników socjalnych

Nazwa ulicy Pracownik socjalny Pokój
 osoby bezdomne Nina Hamera Pokój nr 3
 osoby bezdomne (poza osobami przebywającymi w DPS) Elżbieta Hucał Pokój nr 3
 osoby bezdomne (schroniska) Elżbieta Hucał Pokój nr 3
 SZPITAL ul. Mossora+ Nysańska Sylwia Kamoń Pokój nr 6
 Zakład Karny Nina Hamera Pokój nr 3
 ZOL Sylwia Kamoń Pokój nr 6
Plac Bramy Wrocławskiej Danuta Figlarska Pokój nr 6
Plac Dworcowy Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
Plac Koszarowy Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Kościelny Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Młynów Urszula Kolasińska Pokój nr 8
Plac Moniuszki Danuta Figlarska Pokój nr 6
Plac nad Odrą Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
Plac Polonii Amerykańskiej Sylwia Kamoń Pokój nr 6
Plac Zamkowy Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. 1-go Maja Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. 3 Maja Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Agrestowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Andersa Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Armii Krajowej Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Blacharska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Błonie Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Boh. Westerplatte Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Bohaterów Monte Cassino Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Bolesława Chrobrego Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Broniewskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Brzechwy Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Cegielniana  Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Chocimska Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Chopina Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Chorążych Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Cicha Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Ciepłownicza Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Cisowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Dąbrowskiej Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Dębowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Długa Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Dłuskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Drzymały Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Działkowa Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Dzierżonia Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Elektryczna Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Emilii Plater Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Fabryczna Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Filozofów Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Fredry Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Gaj Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Garbarska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Gdańska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Gen. Grota Roweckiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Głowackiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Górna Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Górnośląska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Grobli Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Grudziądzka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Grunwaldzka Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Hetmana Tarnowskiego Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. I Brygady Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jabłkowa Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Jagodowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Jana Kochanowskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jana Pawła II Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Janczarskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Jaśminowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Jezuitów Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Jodłowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kamienna Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Kani Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Kapucyńska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Karłowicza Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Kasztanowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Katowicka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Kępa Młyńska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Kilińskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kolejowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kombatantów Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kopernika Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Korczaka Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Korfantego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Kościelna Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Kościuszki Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Kotlarska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kowalska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Krakusa Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Króla Jana III Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Krótka Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Kruszyńska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Krzyszowica Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Krzywa Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Księcia Jerzego Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Księdza Popiełuszki Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Kusocińskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Kwiatowa Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Lechicka Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Legionistów Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Lekarska Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Liliowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Lipowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Lompy Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Lwowska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Łokietka Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Majora Sucharskiego Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Makarskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Makuszyńskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Malinowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Mały Rynek Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Marii Konopnickiej Sabina Hoffmann Pokój nr 9
ul. Marszałka Piłsudskiego Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Marysieńki Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Mickiewicza Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Mikołaja Reja Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Mleczna Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Młynarska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Modrzewiowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Morcinka Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Mossora Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Myczkowskiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Nadbrzeżna Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Nadodrzańska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Norwida Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Nowy Rynek Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Nysańska Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Ofiar Katynia Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Oławska Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Orla Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Orzeszkowej Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Panieńska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Pańska Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Partyzantów Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Piastowska Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Piwowarska Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Plac Dąbrowskiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Plac Drzewny Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Planty Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Platanowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Polna Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Polska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Pomorska Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Poprzeczna Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Porazińskiej Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Powstańców Śląskich Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Poziomkowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Poznańska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Prochowa Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Prusa Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Ptasia Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Reymonta Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Robotnicza Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Różana Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Rybacka  Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Rynek Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Rzemieślnicza Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Rzeźnicza Urszula Kolasińska Pokój nr 8
ul. Saperska Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Sikorskiego Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Składowa Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Skłodowskiej Marzena Muzalska Pokój nr 7
ul. Słoneczna Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Słowackiego Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Słowiańska Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Sobieskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Spacerowa Sylwia Piechowiak Pokój nr 14
ul. Sportowa Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Stare Koszary Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Starobrzeska Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Staromiejska Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Struga Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Strzelecka Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Sukiennice Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Szancera Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Szkolna Nina Hamera Pokój nr 3
ul. Szpitalna Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Śliwkowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Tetmajera Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Tęczowa Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Topolowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Toruńska Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Towarowa Ewa Jendrzejczyk Pokój nr 9
ul. Trzech Kotwic Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Tuwima Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14
ul. Wał Śluzowy Dariusz Siwak Pokój nr 3
ul. Wiedeńska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wierzbowa Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Wileńska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wiśniowa Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Wita Stwosza Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Władysława Jagiełły Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Włościańska Sabina Hoffmann Pokój nr 9
ul. Wojciecha Karolina Czajkowska Pokój nr 7
ul. Wojska Polskiego Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Wolności Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Wrocławska Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wydarzeń Brzeskich 1966 r. Anna Kozieł Pokój nr 5
ul. Wysoka Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Wyspiańskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Wyszyńskiego Maria Bielec-Nowacka Pokój nr 4
ul. Zakonnic Danuta Figlarska Pokój nr 6
ul. Zamkowa Maria Gryfik Pokój nr 4
ul. Zapolskiej Krzysztof Zapotoczny Pokój nr 5
ul. Zielona Sylwia Kamoń Pokój nr 6
ul. Ziemi Tarnowskiej Anna Adamczak Pokój nr 14
ul. Żeromskiego Wanda Rudnicka Pokój nr 8
ul. Żołnierzy Wyklętych Aleksandra Gołębiowska Pokój nr 14

O nas

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu jest jednostką organizacyjna gminy powołaną do wykonywania zadań z zakresu pomocy społecznej. Celem działania Ośrodka jest wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych i umożliwienie życia w warunkach odpowiadających godności człowieka. Celem ośrodka jest także przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez podejmowanie działań zmierzających do życiowego usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji w środowisku.

Skontaktuj się z nami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
ul. Bolesława Chrobrego 32a
49-300 Brzeg

Tel. 774169993 lub 774045595 
Fax: 775447025
NIP: 747-10-38-856
REGON: 004501727

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy MOPS Brzeg: 
Poniedziałek - Piątek   7:15 - 15:15 

Joomla Templates by MightyJoomla